Jak widzą ludzie w porównaniu z innymi zwierzętami? Te obrazki wam to pokażą


  1. 1 #


    Zastanawialiście się kiedyś, jak świat dookoła postrzegany jest przez wasze zwierzaki? No bo, jak na przykład widzi to wszystko pies? Albo jak wygląda obraz w telewizorze widziany oczyma kota? Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, to jesteście w dobrym miejscu, ponieważ wasza ciekawość już niebawem zostanie zaspokojona.
  2. 2 Ludzie mają bardzo dobry wzrok


    Oczywiście w porównaniu z innymi zwierzętami. Jesteśmy w stanie dostrzec naprawdę ogromną liczbę detali, do czego zostaliśmy ewolucyjnie przystosowani. Człowiek pierwotny polegał na swoim wzroku, jeśli chodzi o wykrywanie potencjalnych zagrożeń. W dawnych czasach była to kwestia życia i śmierci, a przecież nawet niewielki wąż czający się gdzieś w krzakach, mógł sprowadzić na człowieka nieszczęście i śmierć.
  3. 3 Nauka przychodzi z pomocą


    Oczywiście przychodzi z pomocą ciekawskim, ponieważ badacze z Duke University postanowili przygotować grafikę, na której możemy zaobserwować porównanie jednego obrazu. Został on podzielony na sześć okienek, a w każdym z nich znajduje się wyobrażenie tego, jak ten sam kadr będzie widziany oczyma innych zwierząt. Mamy więc człowieka, kota, złotą rybkę, szczura, muchę i komara. Zobaczcie zresztą sami.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek