Jak sprawić, aby Twoja płaska pupa podniosła się i zaokrągliła

Spokojnie, wcale nie musisz zarzynać się na siłowni, ani tym bardziej iść pod skalpel!


Przede wszystkim...

Odpowiednia dieta i odpowiednie ćwiczenia to zestaw, bez którego nic nie poradzisz na swój płaski tyłek. Wcale jednak nie będzie tak ciężko, jak ci się wydaje. Ważne jest to, w jaki sposób trenujesz i co jesz. Pamiętaj o zasadniczej różnicy - jeśli chcesz przytyć, jedz więcej, ale jeśli chcesz, aby tylko pupa powiększyła swój rozmiar, jedz mądrze. Pamiętaj przede wszystkim o regularnym spożywaniu posiłków. Nasz organizm uwielbia rutynę, sprzyja ona zdrowiu i sylwetce. Oto zestaw ćwiczeń i produkty, które pomogą ci osiągnąć cel.

Proteiny

Po treningu warto uraczyć się proteinową bombą. Odpowiednim posiłkiem będą ryby (nie smażone!), jajka, drób, rośliny strączkowe, czy serek wiejski.

Węglowodany

Zamień biały chleb i makaron na alternatywne produkty pełnoziarniste: komosę, brązowy ryś, owies, płatki zbożowe, słodkie ziemniaki i kus kus.

Tłuszcze

W przeciwieństwie do tych złych, dobre tłuszcze zapewniają wiele korzyści zdrowotnych. Pomogą ci też uzyskać wymarzoną pupę. Najlepszym źródłem zdrowych tłuszczów są migdały, orzechy włoskie, masło orzechowe, oliwa z oliwek i oleje rybne.

Warzywa

Wybieraj przede wszystkim warzywa bogate w przeciwutleniacze, takie jak brokuły, szpinak, jarmuż i wszelkie zielone warzywa. To one powinny być podstawą twojej diety!

Ćwiczenia

Pamiętaj, że bez treningu nie osiągniesz wymarzonych wyników. Pupa może się powiększyć, ale nie w ten atrakcyjny sposób... Dlatego codziennie wygospodaruj czas na trening składający się z najpopularniejszych ćwiczeń na pupę: przysiadów, wypadów i wykopów. Wcale nie musisz godzinami wyciskać z siebie siódmych potów, wystarczy 20 minut dziennie. W tym wypadku najważniejsza jest systematyczność!

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
6
Lol
Że co? Że co?
1
Że co?
WTF WTF
6
WTF
Cholera Cholera
4
Cholera
Japier Japier
3
Japier
Wkurw Wkurw
2
Wkurw
Słodko Słodko
1
Słodko
Płacz Płacz
2
Płacz
nie lubię nie lubię
6
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
5
Uwielbiam
Straszne Straszne
3
Straszne
Thuglife Thuglife
2
Thuglife
Porażka Porażka
6
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek