Internet huczy od plotek: jeden z obrońców rodziny z PiS miał kochankę?! I co robiła ta kobieta w towarzystwie prezydenta Dudy?!


  1. 1 #


    Gazeta "Fakt" opisała we wtorek domniemany romans posła Stanisława Pięty (PIS) z "Joanną" (pseudonim), którą miał poznać na miesięcznicy smoleńskiej. "Fakt" ma być w posiadaniu obszernej korespondencji między nimi. Poseł snuje w niej wizję wspólnego życia, obiecuje, że jest "tą jedyną" i zostawi dla niej żonę (państwo Pięta mają córkę) oraz zapewnia, że "nie jest zabawką". Oprócz tego mami posadami w spółkach Skarbu Państwa. W końcu bez słowa porzuca. To wersja gazety, która doprowadziła internet do wrzenia.
  2. 2 #


    To kolejna historia, wpisująca się w scenerię, w której spółki Skarbu Państwa są dosłownie naszpikowane działaczami partii rządzącej, z której - jak wyliczyło PSL - sami radni zarobili łącznie ponad 23 miliony złotych w dwa lata. Tę kwotę udało się ustalić, bo dane muszą być podawane do publicznej wiadomości. Ile jest w przeciętnej radzie nadzorczej krewnych i znajomych królika? Tego nie wiadomo.
  3. 3 #


    Wiadomo natomiast, że poseł Pięta zdobywał popularność na obronie katolickich wartości i atakowaniu osób homoseksualnych, które w jednej z wypowiedzi chciał karać dożywotnim więzieniem. „Degeneraci, dewianci, zboczeńcy i pedofile chcą zniszczyć rodzinę, religię i podważyć prawo naturalne. Nie uda się!” - grzmiał na Twitterze. „Albo powstrzymamy lewackich totalitarystów i zdołamy zapobiec degeneracji rodziny i wychowania dzieci, albo Europy nie będzie” - groził innym razem.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek