Dramat matki, która musiała zabronić swojej córce płaczu. „Jak wymusić na dziecku unikanie łez?!”

Każda matka zrobi wszystko, aby oszczędzić swojemu dziecku cierpienia. Co jeśli w tym celu zmuszona jest do absurdu?


27-letnia Brittany Angerman pzeżywała koszmar

Kiedy widziała, że jej szkrab przeżywa ogromny ból podczas kąpieli czy przypadkowego opryskania wodą, rozkładała ręce.. Nie miała pojęcia, że mała Ivy Lynn cierpi na tak rzadką chorobę, że dotyka ona zaledwie 50 osób na całym świecie!

Mowa o... uczuleniu na wodę

Początkowo kobieta myślała, że jej córka ma alergię na płyn do kąpieli, gdyż po każdym myciu na jej ciałku pojawiały się bolesne plamy. Zmiana kosmetyków nie przynosiła jednak skutków, a Ivy Linn cierpiała nawet, gdy w ogóle z nich nie korzystała. Brittany próbowała kąpać dziewczynkę w róznych miejscach - u rodziców, czy w hotelu - aby sprawdzić czy to nie wina wody w jej miejscu zamieszkania. Jednocześnie lekarze przeprowadzali serie testów, aby zdiagnozować problem malucha. Ku przerażeniu i zdumieniu wszystkich okazało się, że Ivy Lynn ma tzw. pokrzywkę wodną, czyli po prostu alergię na wodę. Może kąpać się przez maksymalnie przez 20 sekund. Po tym czasie ból zaczyna być nie do zniesienia. Jedynym rozwiązaniem okazało się mycie dziewczynki nawilżanymi chusteczkami.

Kolejny problem, który stanął przed Brittany i jej córeczką to fakt, że mała ma alergię nawet na swój pot i... łzy. Jak wytłumaczyć 18-miesięcznemu dziecku, które bez potwornego bólu nie może się wykąpać, wejść do baseniku, pobawić się w wannie, albo chociaż przypadkowo wylać na siebie wodę, że nie wolno mu się nawet rozpłakać?

"Jestem załamana, to naprawdę trudne" - żali się Brittany. "To wszystko sprawia, że mam złamane serce".

Na szczęście Ivy może pić wodę, jednak rodzice muszą ją wtedy kontrolować. Boją się, co będzie, gdy dziewczynka podrośnie i pójdzie do szkoły. Nie będą w stanie pilnować jej i jej kolegów, którzy mogą mieć dziwne pomysły. W końcu nawet dorosłym trudno uwierzyć w uczulenie na wodę, co dopiero dzieciom?

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek