Dramat 4-latki. Ojczym okładał ją kablem, a jej rodzice się przyglądali

To, co policjanci zastali na miejscu, zmroziło im krew w żyłach. Ani matka, ani nawet biologiczny ojciec nie reagowali, gdy 4-latka była katowana na ich oczach...


  1. 1 Te straszne wydarzenia miały miejsce w Krasnojarsku


    Mimo, że Irina i jej mąż się rozstali, nadal mieszkali razem, wraz z dwójką swoich dzieci. Żadne z ex małżonków nie chciało się wyprowadzić. W końcu Irina poznała 20-letniego Tadżyka, który zaczął być częstym gościem w ich domu. Po pewnym czasie zaczął pomieszkiwać z rodziną, a nawet wziął się za "wychowanie" dzieci swojej partnerki... Wtedy zaczął się dramat.
  2. 2 Któregoś dnia Tadżyk wpadł w szał


    Sięgnął po kabel od ładowarki i z całej siły okładał nim 4-letnią córeczkę Iriny. Później chwycił za swój pasek i dalej znęcał się nad wijącą się z bólu dziewczynką. Nikt nie powstrzymał jego okrucieństwa. Prawdopodobnie oboje rodziców bało się kochanka Iriny. Żadne z nich nie zareagowało na cierpienie własnego dziecka.
  3. 3 W końcu Tadżyk zmęczył się biciem


    Matka prowizorycznie opatrzyła rany dziecka, ale nie wezwała policji. Nawet nie zabrała córki do lekarza. Na szczęście do byłego męża Iriny wpadł kolega. Gdy zobaczył, w jakim stanie jest 4-latka, natychmiast zadzwonił na policję. Dziewczynka trafiła do szpitala, a jej siostra do placówki opiekuńczej. Tadżyk został aresztowany.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek