Dlaczego ona nie chce iść z tobą do łóżka? 7 powodów, które nie przyszłyby ci do głowy

Nie, nie i jeszcze raz nie. Ale dlaczego? Co robisz nie tak? Czasami chodzi o ciebie, czasami nie masz z tym nic wspólnego. Powody, dla których kobieta nie chce iść z tobą do łóżka, wcale nie są takie oczywiste.


 1. 1 TE dni


  Może się do tego nie przyznać (nie pytaj dlaczego, dla kobiet to naprawdę delikatna kwestia), ale jest szansa, że ma okres. Zastanów się. Czy ostatnio narzekała na kiepskie samopoczucie? Chodzi do łazienki częściej niż zwykle? Wczoraj wzruszyła się na reklamie pasty do zębów? Prawie wbiła ci widelec między oczy podczas romantycznej kolacji? Tak! To jest to!
 2. 2 Bo ma nieogolone nogi


  Do tego już na pewno ci się nie przyzna. Zwyczajnie się wstydzi. Jasne, że tobie by to nie przeszkadzało (no chyba, że jej nogi obrośnięte są gęstym bluszczem, ale zakładamy, że to tylko kilkudniowe, delikatne woski), jednak ona chce być w twoich oczach idealna.
 3. 3 Bo pomyślisz, że jest łatwa


  Jeśli podejrzewasz, że to jest problemem, możesz delikatnie dać jej do zrozumienia, że chwila zapomnienia niekoniecznie uczyni ją ladacznicą w twoich oczach. Nie naciskaj jednak. Kobieta sama musi poczuć, że to odpowiedni moment.
 4. 4 Bo się zawahałeś


  Było między wami już naprawdę gorąco, a tu nagle koniec. Co się stało? Dlaczego tak ni z tego ni z owego przerwała wasze igraszki? A może to ty się zawahałeś? Jeśli ona poczuła, że nie jesteś pewien czy to dobry pomysł, nic dziwnego, że sama też tak pomyślała.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek