Co tak naprawdę mężczyźni myślą o tym, co zakładacie do łóżka

Oczywiście większość mężczyzn twierdzi, że kobieta wygląda najlepiej, kiedy kładzie się do łóżka nago. Co sądzą o innych opcjach?


#1

Nie ma absolutnie nic złego w takiej piżamce. Kobieta nadal wygląda w niej seksownie, jednak nie oszukujmy się. To jeden krok od spania w t-shircie i spranych bokserkach.

#2

Można zaryzykować stwierdzenie, że męska koszula to najbezpieczniejsza opcja dla kobiet, aby wyglądać seksownie bez żadnego wysiłku. Każdy facet to uwielbia. No, chyba że to koszula, którą planował jutro włożyć do pracy.

#3

Czarna seksowna bielizna jest superseksowna. Panowie nie lubią tylko myśleć o jej cenie. Tak, to małostkowe, ale… Im seksowniejsza bielizna, tym droższa i – z drugiej strony – tym krócej będzie na kobiecie. Po co wydawać mnóstwo kasy na coś, co facet zedrze z niej po góra 15 sekundach.

#4

O nie. To piżama, która mówi bez ogródek „dzisiaj nie będziecie uprawiać seksu”.

#5

Ciut lepiej. Ta piżama mówi: „Sen jest priorytetem, ale jeśli potrafisz wprowadzić ją w odpowiedni nastrój, może mnie zdejmie”.

#6

Czerwona bielizna, to dla faceta po prostu stanik i majtki. Wyglądasz w nich seksownie, ale to wciąż po prostu stanik i majtki. Dobry wybór do łóżka, ale nie zdziw się, jeżeli facet w ogóle nie zauważy, że masz na sobie seksowną bieliznę specjalnie na tę okazję.

#7

Nieeee. Męska bielizna nie wygląda dobrze nawet na mężczyznach, na kobietach to totalna porażka.

#8

Pierwsze wrażenie: superseksowne. Drugie wrażenie: rozbrajanie bomby jest łatwiejsze niż zdjęcie tego. Czemu zamiast uprawiać seks rozgryzam łamigłówkę?

#9

Nie oszukasz mnie. To to samo, co nr #1 tylko błyszczące, nie? (W tym też wyglądasz seksownie.)

#10

Oooo taaaak. Bielizna w cętki, paski i inne kocie motywy, to jest to. Nie pytaj dlaczego, może chodzi o pierwotne instynkty.

#11

Tak, to jest ok. Sznureczki są zawsze ok.

#12

Cóż, nie da się już chyba włożyć jeszcze mniej wysiłku w swój wygląd w łóżku, ale kobiety nadal wyglądają w takich dresach lepiej, niż mężczyźni. Może dlatego, że takie dresy w ogóle nie są społecznie akceptowaną garderobą dla mężczyzn. W każdym razie jest tak, że szału nie ma, ale facet nie przestaje cię lubić. Przynajmniej nie bardzo.

#13

Tak, to jest super, pobudza zmysły. W przeciwieństwie do nr #3 to dobrze wydane pieniądze, bo nie trzeba nic zdejmować, żeby widzieć, co trzeba.

#14

Umówmy się, że niemal każda kobieta własnie tak idzie do łóżka i spoko, wygląda w tym dobrze. Raz na jakiś czas mogłaby jednak zaszaleć.

#15

NIE. No chyba, ze jesteś przeziębiona, zmęczona albo masz depresję i jasno chcesz dać do zrozumienia, że facet ma się trzymać z daleka.

#16

Klasyka. Seks. Elegancja. Coś takiego noszą bogate kobiety z wyższych klas, prawda? Takie coś zakładały dziewczyny Jamesa Bonda. Zdecydowane tak.

#17

Co to w ogóle ma być? Wygląda jak kostium kąpielowy. Idziemy do łóżka, a nie na basen. Nawet cętki nie pomagają. Gdy pokażesz się tak facetowi, będzie tak wściekły, że coś takiego w ogóle istnieje, że nawet nie zastanowi się, czy to seksowne czy nie.

#18

Luźno, słodko, ale seksownie. Jak najbardziej.

#19

Idealny wybór, jeśli chcesz wziąć do ręki świecznik i udać się boso na spacer po nawiedzonym domu w środku nocy. Kiepski wybór, jeśli chcesz uwieść faceta…

#20

Wyszukane, oryginalne, gustowne… Przeciętny facet zgłupieje i nie będzie wiedzieć, co o tym myśleć. Prawdopodobnie zamiast się zastanawiać, po prostu to z ciebie zdejmie.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek