Chcesz poznać faceta? Profil na Facebooku powie ci o nim więcej, niż myślisz!

Tak się składa, że profil na Facebooku mówi o nim więcej, niż mu się wydaje. Jeśli chcesz rozgryźć faceta, na dobry początek troszkę poklikaj.


Chcesz poznać faceta? Profil na Facebooku powie ci o nim więcej, niż myślisz!

Dobór zdjęcia od razu może ci zdradzić, w jakim celu ten gość korzysta w Facebooka.

Zdjęcie w garniturze

Pamiętaj, że „nudne” i „sztywne” zdjęcie, wcale nie musi sugerować, że on też taki jest. Może po prostu oznaczać, że ma wśród znajomych szefa czy partnerów biznesowych, z którymi porozumiewa się za pomocą Facebooka.

Zdjęcie z imprezy

Jeśli na zdjęciu popija piwko albo sączy wino z butelki, być może po prostu lubi się dobrze bawić. Jednak jeśli już dawno przekroczył szkolny/studencki wiek, istnieje zagrożenie, że kreuje się na młodszego i szalonego imprezowicza… A to z kolei oznacza, że prawdopodobnie nie jest gotowy na poważny, stały związek.

Zdjęcie ze zwierzakiem

Jeśli ktoś lubi zwierzęta, to zawsze dobrze o nim świadczy. Jeżeli jednak na profilu ma tylko jeden album cały wypełniony fotkami z ukochanym pupilem, to może być obsesja…

Zdjęcie z kimś sławnym

W ten sposób chce pokazać, że jest cool, bo udało mu się dotrzeć do gwiazdy.Jeżeli to „ktokolwiek” sławny, to kiepska pokazówka… Jeżeli natomiast podpis zdjęcia sugeruje, że to jego wielki idol, możesz dowiedzieć się czegoś o jego zainteresowaniach i osobowości. Jego towarzysz to muzyk rockowy, gwiazda sportu, a może polityk?

Zdjęcie z dziewczyną

Istnieje szansa, że to jego siostra, kuzynka lub kumpela od przedszkola. Jednak jeśli jest skąpo ubrana i mocno do niego przytulona, nie ma się co oszukiwać. Zapewne to jego dziewczyna, ewentualnie tancerka z klubu nocnego. Tak czy tak – kiepsko.

Ciągle zmieniający się status

2-1.gif

Jeśli często zmienia zdjęcia profilowe i informacje w swoim statusie, prawdopodobnie jest bardzo towarzyski i aktywny społecznie. Jeśli jednak dzieli się również takimi informacjami jak codzienny jadłospis, szczegóły awarii odkurzacza w mieszkaniu i częstotliwość korzystania z toalety, możliwe, że masz do czynienia z męczącym egocentrykiem.

Quizy i testy

Jeśli chwali się wynikami quizów i gier, pewnie lubi rywalizację i wyzwania. Być może jest też odrobinę narcystyczny…

Przyjaciele

Sama ilość przyjaciół i proporcje męskich i damskich znajomych pośród nich, mogą o nim sporo powiedzieć.

Duża ilość znajomych

Duża liczba przyjaciół może być znakiem, że jest lubiany, otwarty i optymistycznie nastawiony do ludzi. Oczywiście może to też oznaczać, że to jego sposób na kreację swojego wizerunku. Niektórym wydaje się, że im więcej mają znajomych na Facebooku, tym atrakcyjniejsi stają się w oczach innych (nawet jeśli z połową swoich wirtualnych znajomych nie zamienili nigdy słowa).

Ciągłe dodawanie nowych przyjaciółek

Uważaj, być może trafiłaś na faceta, który wśród kontaktów znajomych wyszukuje pięknych kobiet. Raczej nie licz na związek.

Mała ilość znajomych

To nie znaczy, że jest niesympatyczny, nielubiany czy coś z nim nie tak. Przeciwnie, to może być dobry znak. Zdobyć setki znajomych na Facebooku to żaden problem, wystarczy hurtowo wysyłać zaproszenia. Ten mężczyzna jest prawdopodobnie lojalnym przyjacielem, ceni sobie swoich prawdziwych znajomych i ma ciekawe życie poza internetem.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
1
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
1
Thuglife
Porażka Porażka
3
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek