Była kelnerka zdradza, jak tak naprawdę wygląda praca dla Gordona Ramsay’a

Każdy kto oglądał chociaż jeden odcinek Hell's Kitchen wie, jak wymagającą i temperamentną osobowością potrafi być Gordon Ramsay. Czy to maska zakładana tylko na potrzeby programów rozrywkowych, czy najsłynniejszy szef kuchni faktycznie jest takim wulkanem energii... a czasami postrachem dla swoich pracowników? Doświadczona kelnerka Tash Pericic opisuje pracę dla Gordona jako doświadczenie "niepodobne do żadnego innego".


Pericic pochodzi z Nowej Zelandii. Planując podróż po Europie przeniosła się do Londynu, gdzie - dzieki doświadczeniu w branży restauracyjnej - udało jej się dostać pracę w restauracji "Maze" Gordona Ramsay'a. W roli kelnerki spisywała się doskonale i szybko awansowała na asystenta managera. Generalnie jej praca polegała na pośredniczeniu między kuchnią a salą. Chociaż pracowała dla Gordona, bezpośrednio podlegała szefowi kuchni tej restauracji, którego opisywała jako "dokładnie to, co oglądacie w Kuchennych Koszmarach". Podobno mężczyzna miał gwałtowny temperament, rzucał garnkami i patelniami i krzyczał na nią. Kontakty z Ramsay'em natomiast Tash opisuje jako o wiele przyjemniejsze, niż mogłoby się wydawać.

"Gdy pojawiał się w restauracji, a zaglądał dość czesto, zawsze witał się ze wszystkimi i szedł do kuchni sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. To bardzo wesoły, energiczny i zabawny człowiek. Trzeba jednak przyznać, że nigdy nie było wiadomo, kiedy zamieni się w tego Gordona, którego ludzie znają z telewizji".

Kiedyś Pericic nadzorowała kolację wigilijną organizowaną w domu Ramsaya i podsłuchała, jak Gordon krzyczy przez telefon na swojego asystenta. "Coś ty mi do cholery zamówił za krzesła?! To gówno nazywasz krzesłami? Są tak straszne, że nadają się tylko do rozpalenia nimi ogniska!". Następnie powiedział, że sam sobie załatwi krzesła i osobiście pojechał po nie do jednej ze swoich restauracji. Gdy wrócił, był już w doskonałym nastroju. Co więcej, zaprosił cały obsługujący imprezę personel na wspólnego szampana.

Ostatecznie Pericic odeszła z pracy, ponieważ chciała ziścić swoje marzenie o podróżowaniu po Europie. Prace z Ramsay'em wspomina jednak miło i określa ją jako "nie tyle pracę, co styl życia". Według swoich doświadczeń ocenia, że w programach typu "Piekielna kuchnia" czy "Kuchenne koszmary" Gordon jest naprawdę sobą. To porywczy, temperamentny, bardzo utalentowany człowiek o dobrym sercu i wielkim poczuciu humoru.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
2
Lol
Że co? Że co?
2
Że co?
WTF WTF
5
WTF
Cholera Cholera
1
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
3
Wkurw
Słodko Słodko
2
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
1
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
3
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek