Arabia Saudyjska: obcięto mu rękę, bo masturbował się w trakcie czytania Koranu


Mężczyzna stracił lewą dłoń z powodu swojej obsesji i drakońskiego prawa, które przewiduje tak surowe kary nawet za mniej poważne wykroczenia.

W zeszłym tygodniu w trakcie modlitw w meczecie w regionie Al Bahah doszło do skandalu, gdy zgromadzeni wierni zauważyli, że jeden z mężczyzn masturbuje się w trakcie czytania Koranu. Gdyby nie krewni, doszłoby prawdopodobnie do linczu. Rodzina zatrzymanego tłumaczy, że mężczyzna jest chory psychicznie lub opętany przez złego ducha (jinn). Nie ma kontroli nad swoją lewą ręką i kompulsywnie się nią masturbuje.

"Praktycznie nie mogę nigdzie zabrać syna, a pozostawianie go samego w domu również jest niebezieczne" - żaliła się matka oskarżonego na rozprawie sądowej. Ze względu na oskarżenie, że mężczyzna uprawiał także seks ze zwierzętami, kobieta została zmuszona także do likwidacji swojego stada kóz, co praktycznie pozbawi ją środków do utrzymania.

Wyrok sędziego Muhammada Al-Wahari i tak jest jednak uznawany za łaskawy ze względu na skalę zbrodni. "Ale jeśli skazany nie zmieni swojego postępowania, nie będę tak litościwy następnym razem, i trzeba będzie obciąć mu także prawą rękę" - powiedział w uzasadnieniu wyroku. Osoby, które siedziały obok niego, zostały skazane na karę batów za to, że w porę go nie powstrzymały.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
4
Lol
Że co? Że co?
2
Że co?
WTF WTF
5
WTF
Cholera Cholera
2
Cholera
Japier Japier
17
Japier
Wkurw Wkurw
1
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
2
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
2
Uwielbiam
Straszne Straszne
4
Straszne
Thuglife Thuglife
1
Thuglife
Porażka Porażka
3
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek