9 zdań lub słów, których mężczyźni nie rozumieją, a kobiety doprowadza to do szału

Dla kobiet to naprawdę irytujące. Panowie, robimy waszym dziewczynom przysługę i wyjaśniamy wam o co chodzi. Zapamiętajcie sobie raz na zawsze.


  1. 1 „Już sobie poradziłam”


    Gdyby mężczyzna rozumiał, co oznaczają te słowa, odpowiadałby: „Przepraszam, że nie znalazłem czasu, żeby pomóc ci wtedy, kiedy o to prosiłaś. Jestem podły, przeze mnie musiałaś zrobić to sama. Wybacz mi. Dobrze, że jesteś taka wspaniała i zaradna, że sobie poradziłaś. Obiecuję, że więcej już nie będziesz musiała”. Jednak w realnym życiu odpowiada: „Ok, super” i zapomina o sprawie.
  2. 2 „W porządku/dobrze/niech będzie”


    Jakimś niezrozumiałym dla kobiet sposobem mężczyźni nie potrafią w tym prostym przekazie wychwycić słów „nie, nie zgadzam się/nie jestem zadowolona/to beznadziejny pomysł”… Co więcej, faceci często dolewają oliwy do ognia i wyraźnie cieszą się, że ich dziewczyny są z nimi zgodne.
  3. 3 „Za 5 minut”


    W wypadku „5 minut” mężczyźni zachowują się tak, jakby w ogóle nie rozumieli teorii względności. Dla nich 5 minut to po prostu 5 minut, najchętniej staliby z zegarkiem nad swoimi kobietami, które powiedziały, że będą gotowe za 5 minut. Dla kobiet 5 minut oznacza tyle, ile akurat potrzebują. Może to być 5, 15, a nawet 45 minut.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek