9 prostych wieczornych zwyczajów, dzięki którym codziennie będziesz się budzić z bardziej płaskim brzuchem

Jaki jest najlepszy sposób na to, aby wytrzymać w swoim postanowieniu osiągnięcia idealnej sylwetki? Widzieć postępy!


Wyeliminuj jogurt

Chociaż jogurty są zdrowe, te kupowane w sklepach zazwyczaj maja w składzie ogromne ilości cukrów. Ponadto zawierają laktozę, która często jest trudna do strawienia przez ludzi. To zestawienie może powodować poranne wzdęcia.

Ćwicz przez 8 minut

Długość wykonywania ćwiczeń nie jest tak ważna, jak regularność. Wystarczy, że poświęcisz na ćwiczenia 8 minut przed snem, rano będziesz widzieć efekty.

Weź zimny prysznic

Zimny prysznic przed snem to najlepszy sposób na obniżenie temperatury ciała, a tym samym stymulację spalania tkanki tłuszczowej, która zużywa energię na ogrzanie organizmu. Jeśli nie jesteś fanka zimnych pryszniców, spróbuj umyć się w przynajmniej chłodnej wodzie, zamiast gorącej.

Zaczynaj dzień od pysznego śniadania

Kwas mlekowy pomaga zmniejszyć stany zapalne w organizmie i zwiększa wrażliwość na insulinę. Warto więc spożywać na śniadanie mąkę owsianą, ciemną czekoladę, czerwone owoce, orzechy oraz cynamon. Wszystkie te produktu stymulują aktywność jelitową, a jednocześnie są smaczne i sycące.

Usuń z menu chińszczyznę

Mimo że są bardzo smaczne i w wielu przypadkach wcale nie takie tuczące, chińskie potrawy zawierają zazwyczaj duże ilości sodu, co powoduje niekomfortowe wzdęcia. Podobnie jest w przypadku kuchni meksykańskiej.

Zrezygnuj z gum do żucia bez dodatku cukru

Badania wykazały, że sorbitol (alkohol cukrowy stosowany w bezzapachowych gumach do żucia) jest bardzo długo trawiony przez organizm. To sprzyja fermentacji bakterii, powodując wzdęcia i obrzęki. Poza tym zawsze kiedy żujesz gumę do żucia, robisz się bardziej głodna.

Zapomnij o batonikach energetycznych

Takie przekąski zawierają białko serwatkowe, powodujące wzdęcia i soję, która jest przyczyną gazów. Nie mówiąc już o ilości kalorii...

Ogranicz suszone owoce

Suszone owoce mogą być ważnym źródłem składników odżywczych, jednak zawierają ogromne ilości fruktozy, która może być przyczyną wzdęć i gazów.

Rób swoje własne, naturalne smoothie

Koktajle kupowane w sklepach często są bardzo efektywne przy zrzucaniu wagi, ale zawierają zazwyczaj substancje chemiczne, które są niezdrowe dla naszego organizmu. Rób własne smoothie z takich składników jak szpinak, nasiona zbóż, mleko migdałowe, olej koksowy, owoce.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
1
Lol
Że co? Że co?
3
Że co?
WTF WTF
14
WTF
Cholera Cholera
1
Cholera
Japier Japier
3
Japier
Wkurw Wkurw
1
Wkurw
Słodko Słodko
1
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
2
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
14
Uwielbiam
Straszne Straszne
2
Straszne
Thuglife Thuglife
1
Thuglife
Porażka Porażka
6
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek