8 naprawdę obrzydliwych rzeczy, które robią razem tylko pary w długotrwałym, poważnym związku

Każdy związek na początku jest bajkowy, trochę nienaturalny. Zakochani udają przed sobą, że nie mają potrzeb fizjologicznych i ich ciało nie funkcjonuje tak, jak ciało każdego normalnego człowieka na tej planecie. Kobiety budzą się ze świetnie ułożoną fryzurą i w makijażu, a mężczyźni zawsze dobrze pachną i mają idealny porządek w mieszkaniu. Z czasem kochankowie zaczynają czuć się swobodniej w swoim towarzystwie. Przestają wstydzić się przed sobą tego, że tak jak wszyscy inni na świecie korzystają z toalety. Gdy związek osiągnie już najwyższy level komfortu, ludzie nawet nie zauważają, kiedy zaczynają robić te obrzydliwe rzeczy.


 1. 1 Poranne pocałunki mimo nieświeżego oddechu


  Kiedyś wstawaliście raniutko i myliście zęby, żeby druga osoba myślała, że po całej nocy budzicie się z miętowym oddechem. A teraz? Kto by się tym przejmował…
 2. 2 Puszczanie bąków


  Kiedyś udawaliście, że po prostu wam się to nie zdarza. Nigdy. Teraz puszczacie przy sobie głośne bąki i nawet nie mówicie „przepraszam”. Ta druga osoba i tak tego nie oczekuje.
 3. 3 Noszenie starej bielizny


  Kiedyś na randki kupowaliście nową, seksowną bieliznę, tak na wszelki wypadek. Teraz, kiedy się rozbieracie, nie macie problemu ze spranymi majtkami, dziurawymi skarpetkami i poplamionym stanikiem, który nie chce się doprać.
 4. 4 Robienie kupy w swojej obecności, rozmawianie o niej


  Kiedyś udawaliście, że w ogóle nie robicie kupy. Teraz jedno z was siedzi na sedesie, a drugie w tym czasie się goli i rozmawiacie o tym, co takiego ostrego wczoraj jedliście, że pali drugi raz.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek