7 wspaniałych pozycji seksualnych inspirowanych najlepszymi książkami. Doprowadzą do ekstazy każdego miłośnika literatury

Czytanie książek jest sexy. Tak dużo można się z nich nauczyć. Ci, którzy nie czytają, nie wiedzą jak wiele tracą inspiracji. Na przykład do pozycji seksualnych. Wystarczy wczuć się w role bohaterów i czerpać rozkosze z seksu…


 1. 1 Na Darcy’ego


  Tak kochają się piękni ludzie z wyższych sfer o burzliwej przeszłości. Tacy, którzy dla miłości porzucili dumę i wyzbyli się uprzedzeń. Seks jest podsumowaniem romantycznej historii – od nieporozumienia do doskonałej harmonii. Kochankowie nie mogą wyjść z podziwu dla siebie i tego przez co przeszli, aby wreszcie razem zaznać rozkoszy.
 2. 2 Na Gatsby’ego


  Tak kocha się ktoś, kto wydał bardzo dużo pieniędzy, aby doszło do tego zbliżenia. Nie chodzi o seks z prostytutką. Chodzi o seks byłych kochanków, którzy spotykają się ponownie po długiej rozłące. Mają szansę na nowo rozbudzić płomienne uczucie i stworzyć więź, którą przed laty brutalnie zerwały różnice klasowe i majątkowe. Jednak teraz ten, który był biedny, stał się bajecznie bogaty, więc zakochani znów mogą być razem i przypieczętować swoją miłość… Nie tak szybko! Najpierw parę wystawnych przyjęć, drogich prezentów, trzeba pokazać, że pieniądze nie grają żadnej roli. Czy wreszcie nadszedł ten upragniony moment? Nie! Trzeba wydać jeszcze trochę pieniędzy. Czy to już czas na miłość? Chwila, jeszcze tylko kilka drobnych wydatków, przecież wszystko musi być idealnie… Tak, to już. Teraz mężczyzna może poczuć się naprawdę wielki.
 3. 3 Na Chrystiana Grey’a


  To nie jest zwykły seks dwóch osób. W stosunku uczestniczą nieśmiała kobieta, mężczyzna o 50 twarzach oraz ich alter ego: jej wewnętrzna bogini i jego członek. Wszyscy stanowią w pewnym sensie osobne byty, które splatają się ze sobą dostarczając partnerom niemal metafizycznej rozkoszy. Kobieta, szara myszka, może nieco zbyt naiwna, uwalnia swoją wewnętrzną boginię, która pozwala jej otworzyć się na nowe, niezwykłe doznania. A wszystko za sprawą członka, który pełni rolę wewnętrznej bogini dla mężczyzny. Przejmuje nad nim kontrolę i czyni go jedynie narzędziem w swoich rękach. Choć to może niezbyt trafne sformułowanie. W każdym razie w trakcie stosunku „na Grey’a” można się spodziewać rozmów w stylu: – Ściska mnie w środku, a moja wewnętrzna bogini zaczyna dyszeć. -Mój członek twardnieje w odpowiedzi. Czysta metafizyka…
 4. 4 Na Jęczącą Martę


  Ta pozycja najlepiej wychodzi kochankom, którzy uprawiają seks w damskiej łazience na pierwszym piętrze Hogwartu. Może to być jakakolwiek inna szkoła, ewentualnie stare zamczysko. W trakcie seksu kobieta wydaje ekstramalnie głośne jęki. Odbijają się one echem w całej okolicy i straszą małe dzieci oraz dorosłych, którzy wierzą w duchy.
 5. 5 Na Raskolnikowa


  BDSM w rosyjskim wydaniu. Ktoś tu popełnił zbrodnię i trzeba go ukarać. Kajdanki, pejcze, lateks, co tylko lubicie. Dla tych, którzy cenią sobie rozkosze cierpienia i upajanie się bólem.
 6. 6 Na Jona Snow


  Kobieta jest doświadczoną, temperamentną wojowniczką, która nie spodziewa się wiele po swoim wybranku, będącym prawiczkiem. Tymczasem mężczyzna zaskakuje sam siebie swoją kreatywnością. Nie mówiąc o partnerce, której wcześniej nikt inny nie całował TAM. To znaczy w jaskini.
 7. 7 Na Sherlocka Holmesa


  Seks z tajemniczą nieznajomą. Mężczyzna najpierw musi rozwiązać serię zagadek. Jeśli odgadnie imię kobiety po zapachu jej szamponu do włosów, miejsce urodzenia po kolorze jej paznokci i rasę psa jej sąsiada po sposobie w jaki mruży oczy, kiedy razi ją słońce – wtedy może dojść do namiętnego stosunku. Niesamowite, jak bujne życie seksualne muszą mieć prawdziwe mole książkowe.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek