7 powodów, dla których latem dobrze jest być singlem

Masz doła, ponieważ Twoi znajomi są w związkach i planują wspólne wakacje, a Ty jak zwykle będziesz bez pary? Jesteś samotny, nieszczęśliwy i masz poczucie, że z powodu braku drugiej połówki wszystkie uroki lata przelecą Ci koło nosa? Niepotrzebnie! Singlom lato oferuje równie dobrą zabawę… a może nawet lepszą! Poznaj powody, dla których warto w ciągu wakacji zostawić swój status na Facebooku w spokoju.


 1. 1 To lato jest tylko Twoje!


  Wszystko co lato ma do zaoferowania jest tylko dla Ciebie. Mając partnera, koncentrujesz się głównie na jego potrzebach. Robisz to, na co on/ona ma ochotę. Planując wakacje, bierzesz pod uwagę upodobania swojej drugiej połówki, są one nawet ważniejsze od Twoich potrzeb. Jednak kiedy jesteś singlem, możesz zapomnieć o wszelkich nakazach/zakazach/ograniczeniach i pozwolić sobie na całkowitą spontaniczność. Robisz tylko i wyłącznie to, na co sam masz ochotę!
 2. 2 Flirt


  Latem postrzegamy świat zupełnie inaczej, niż przez resztę roku. Jesteśmy bardziej beztroscy, zrelaksowani. Zrzucamy z siebie kurtki, swetry, czapki i szaliki. Wyglądamy sexy i czujemy się sexy. Flirt nigdy nie jest tak prosty i swobodny jak latem. Jako singiel śmiało możesz nawiązywać nowe znajomości i flirtować do woli! Ćwicz ile tylko się da, ta umiejętność przyda Ci się na chłodniejsze pory roku, kiedy samotność ma prawo doskwierać.
 3. 3 Nie ma miłości, nie ma zazdrości


  Masz ochotę włożyć skąpe bikini, a może nawet poopalać się topless? Twój chłopak na pewno nie będzie zachwycony, jeśli zaczniesz skupiać na sobie zbyt wiele męskich spojrzeń. A raczej nie byłby, gdybyś go miała. Jednak tak się składa, że jako singielka, możesz zakładać albo nie zakładać na siebie co tylko zechcesz. To samo tyczy się panów, choć oni chyba rzadziej mają ten problem…
 4. 4 Nowe doznania


  Dokąd dziś pójdziesz? Idź gdziekolwiek, gdzie nigdy dotąd nie byłeś. Nieważne jak długo mieszkasz w tym samym mieście, zawsze znajdzie się coś, czego jeszcze nie próbowałeś. Teatr, galeria, muzeum – to nie Twoja broszka? Przełam się i spróbuj! Kto wie, może odnajdziesz nową pasję? Poszukaj knajpek i restauracji, w których jeszcze nigdy nie gościłeś. Pospaceruj samotnie po parku, obejrzyj zachód słońca z najwyższego punktu w mieście. Spróbuj zaśpiewać na karaoke – nikt Cię nie wyśmieje! Szukanie nowości w pojedynkę może wiązać się z niesamowitymi doznaniami, które we dwójkę nie smakowałyby tak samo. Na randkach skupiałbyś się przede wszystkim na drugiej osobie, a sam możesz intensywnie i w 100% chłonąć atmosferę otoczenia.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek