6 subtelnych, ale pewnych oznak, że kobieta ma ochotę na seks

Szybko podejmij rękawicę. Jeżeli będziesz zwlekać zbyt długo, kobieta uzna, że ci się nie podoba...


 1. 1 Powolne splatanie nóg

  1-3.gif
  Zdaniem psychiatry Alberta Scheflena kobieta zakładająca nogę na nogę eksponuje napięcie mięśni podobne do tego, które ma miejsce, kiedy jest gotowa na seks. Pamiętacie jak Sharon Stone w „Nagim instynkcie” powoli krzyżowała nogi? Coś w tym jest.
 2. 2 Odgarnianie włosów i odchylanie głowy do tyłu


  Ten gest jest sygnałem, że kobiecie zależy na tym, aby ci się podobać. Panie robią to podświadomie – nawet te z krótkimi włosami.
 3. 3 Dotykanie się


  Jeśli kobieta w twojej obecności delikatnie gładzi swoje uda czy szyję, prawdopodobnie wyobraża sobie, jakby to było, gdybyś to ty ją dotykał. Specjaliści od mowy ciała, Allan i Barbara Pease twierdzą, że takie zachowanie jest nakazem kobiecego umysłu, aby uzewnętrzniać ukryte pragnienia.
 4. 4 Zabawa przedmiotami o fallicznym kształcie


  Może to być nóżka od lampki z winem, papieros, długopis, a nawet podłużny kolczyk. Jeśli kobieta rozmawiając z tobą bezwiednie bawi się takimi przedmiotami, to znaczy, że fantazjuje. A może ściąga i zakłada z powrotem pierścionek z palca? Prawdopodobnie odzwierciedla w ten sposób to, co na razie dzieje się tylko w jej głowie.
 5. 5 Ukradkowe spojrzenia


  Jeśli kilka razy przyłapiesz dziewczynę na „przypadkowym” zerkaniu w twoją stronę, np. spod uniesionego ramienia lub w trakcie pisania SMS-a, to prawdopodobnie zaproszenie. Szybko podejmij rękawicę. Jeżeli będziesz zwlekać zbyt długo, kobieta uzna, że ci się nie podoba.
 6. 6 Zabawa butem


  Jeśli siedząc w twoim towarzystwie kobieta kołysze butem zawieszonym tylko na palcach stóp lub wsuwa u wysuwa z niego nogę, możesz poczuć się pewnie. Zdaniem specjalistów, to nie tylko oznacza, że czuje się ona swobodnie w twoim towarzystwie, ale podświadomie daje do zrozumienia, że ma ochotę na seks.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
11
Lol
Że co? Że co?
14
Że co?
WTF WTF
46
WTF
Cholera Cholera
5
Cholera
Japier Japier
15
Japier
Wkurw Wkurw
4
Wkurw
Słodko Słodko
9
Słodko
Płacz Płacz
2
Płacz
nie lubię nie lubię
6
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
8
Uwielbiam
Straszne Straszne
3
Straszne
Thuglife Thuglife
6
Thuglife
Porażka Porażka
26
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek