6 prostych czynności, które powtarzane raz w miesiącu sprawią, że twoje życie stanie się o wiele lepsze


  1. 1 Zorganizuj swój miesiąc


    Wystarczy, że raz w miesiącu, najlepiej na jego początku, poświęcisz chociaż godzinę czy dwie godziny czasu na organizację. To proste, weź do ręki długopis i wypisz w kalendarzu ważne wydarzenia, o których chcesz pamiętać, załóż sobie na przykład 3 cele, które chcesz w tym miesiącu osiągnąć, przelicz swój budżet, zapłać rachunki, zaplanuj terminy, do których chcesz zrobić konkretne rzeczy. Zorganizowane życie jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze!
  2. 2 Przeczytaj książkę


    Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, jak czytanie książek wzbogaca ich życie. Wydaje ci się, że nie masz na to czasu? A może w ten sposób uprzyjemnisz sobie jazdę tramwajem? Wystarczy, że zrezygnujesz z przeglądania Facebooka czy Instagrama przed snem, aby w tym czasie przeczytać chociaż kilka stron.
  3. 3 Oszczędzaj


    Postaraj się w każdym miesiącu znaleźć kolejny sposób na oszczędzanie. To wcale nie jest takie trudne. W zeszłym miesiącu wydałaś trochę kasy na piękny termosik i zwróciło ci się to już wielokrotnie, bo nie kupujesz już kawy na wynos. W tym może spróbujesz sama przygotowywać sobie lunch do pracy? Może w ciepłe dni, zamiast wydawać pieniądze na bilety, warto wstać wcześniej i pójść do pracy spacerkiem?

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
3
Lol
Że co? Że co?
5
Że co?
WTF WTF
3
WTF
Cholera Cholera
4
Cholera
Japier Japier
13
Japier
Wkurw Wkurw
2
Wkurw
Słodko Słodko
6
Słodko
Płacz Płacz
4
Płacz
nie lubię nie lubię
4
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
3
Uwielbiam
Straszne Straszne
4
Straszne
Thuglife Thuglife
5
Thuglife
Porażka Porażka
9
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek