6 najdziwniejszych rzeczy, które ludzie robią w łóżku

Łóżko służy zazwyczaj dwóm celom: ludzie w nim śpią i uprawiają seks. Jednak niektórzy są bardziej kreatywni. Oto 6 może trochę dziwacznych, ale niewątpliwie ciekawych sposobów na wykorzystanie łóżka w inny sposób niż zazwyczaj. Kto wie, może zechcesz wypróbować któryś z nich?


  1. 1 Zwiedź galerię sztuki nie wychodząc z łóżka


    Brzmi dosyć nieprawdopodobnie, ale tak wyjątkowo komfortową formę obcowania ze sztuką proponuje Hayward Gallery w Londynie. Oferta jest aktualna od 10 czerwca do 6 września 2015 roku. Wystarczy zarezerwować nocleg w galerii, aby obejrzeć wystawę leżąc w specjalnych łóżkach, które będą przemierzać pomieszczenie z prędkością 0,7 metra na minutę. Tempo sprzyja zatem dokładnemu zapoznaniu się z eksponatami. Oczywiście możesz się też zdrzemnąć w międzyczasie. Bilet obejmujący wynajem dwóch łóżek kosztuje 300 funtów.
  2. 2 Sprawdź ile osób zmieści się w Twoim łóżku


    W latach 60-tych studenci bili rekordy w ilości osób leżących w jednym łóżku. Jeden z nich, Frazer Cartwright, niemal przypłacił tę zabawę życiem. Razem ze swymi przyjaciółmi z Wakefield College w Yorkshire próbował pobić światowy rekord w tej dziwacznej dyscyplinie – 42 studentów na jednym łóżku. Anglicy osiągnęli sukces w postaci 50 osób leżących jedna na drugiej. Jednak Frazer, który znajdował się na samym dole tej ludzkiej piramidy został prawie zmiażdżony żywcem. Dusił się i dostał krwotoku z nosa. Na szczęście świadkowie akcji szybko zareagowali i chłopak przeżył. Zanim więc podejmiesz wyzwanie i zwołasz znajomych, zastanów się 2 razy czy to dobry pomysł.
  3. 3 Naucz się w łóżku języka obcego


    Pomysł ten cieszył się ogromną popularnością w latach 40-tych. Ludzie byli zafascynowani ideą nauki w czasie snu. Czy można lepiej połączyć przyjemne z pożytecznym? Kiedyś uważano, że wystarczy puścić w odtwarzaczu powtarzającą się przez całą noc lekcję i beztrosko zasnąć, a wiedza sama „wejdzie nam” do głowy. Dziś wiadomo, że to nie jest takie proste. Faktycznie podczas snu uczymy się najefektywniej, ale najpierw – przed zaśnięciem – należy świadomie „doświadczyć” porcji wiedzy. Później w czasie snu słyszymy dźwięki, które nasz mózg podświadomie kojarzy z doświadczeniami nabytymi za dnia, wzmaga pamięć i intensywnie koduje przekazywane informacje. Może warto wypróbować tę metodę?

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
1
Lol
Że co? Że co?
8
Że co?
WTF WTF
4
WTF
Cholera Cholera
3
Cholera
Japier Japier
3
Japier
Wkurw Wkurw
5
Wkurw
Słodko Słodko
1
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
3
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
1
Straszne
Thuglife Thuglife
2
Thuglife
Porażka Porażka
3
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek