6 błędów po seksie, które popełnia prawie każda kobieta i nie ma o tym pojęcia

Ty też to robisz, prawda?


 1. 1 Nie chodzisz do łazienki


  Jasne, że tuż po uniesieniach masz ochotę się poprzytulać i nie chcesz zostawiać ukochanego, ale pamiętaj, że cewka moczowa u kobiet jest bardzo krótka i jeżeli po seksie nie oczyścisz pęcherza, możesz łatwo nabawić się jego zapalenia, a to bardzo bolesna dolegliwość.
 2. 2 Zbyt mocno szorujesz pochwę


  Używanie nieodpowiednich kosmetyków i przesadne mycie miejsc intymnych zmienia ich naturalne środowisko i wpływa negatywnie na pH, co z kolei zagraża zakażeniami grzybiczymi i bakteryjnymi. Należy oczywiście dbać o higienę intymną, ale tak aby nie podrażnić skóry.
 3. 3 Źle się podcierasz


  Wiele kobiet nie ma pojęcia o tym, że źle używa papieru toaletowego. Podcierać się należy zawsze od przodu do tyłu. W przeciwnym razie można przenieść bakterie z odbytu w kierunku cewki moczowej.
 4. 4 Nie sprawdzasz prezerwatyw


  Trzeba to robić nie tylko przed seksem, ale również po. Jeśli prezerwatywa została uszkodzona w trakcie seksu i istnieje ryzyko zajścia w ciążę lub zarażenia się chorobą przenoszoną drogą płciową, to chyba wolałabyś o tym wiedzieć, prawda?
 5. 5 Nie zwracasz uwagi na krwawienie


  Krwawienie podczas i po stosunku może być oczywiście efektem zwykłego obtarcia, ale zawsze powinno się je traktować podejrzliwie, ponieważ częściej bywa objawem poważnych problemów, takich jak np. nowotwór szyjki macicy. Jeśli podczas lub po stosunku zauważysz krew, koniecznie skonsultuj się z ginekologiem.
 6. 6 Nie zwracasz uwagi na ból


  Nie, to nie jest normalne i nie powinnaś odczuwać bólu. Seks ma być przyjemnością, nie cierpieniem. Jeśli odczuwasz jakikolwiek dyskomfort, powinnaś skonsultować się z lekarzem.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
9
Lol
Że co? Że co?
19
Że co?
WTF WTF
53
WTF
Cholera Cholera
4
Cholera
Japier Japier
11
Japier
Wkurw Wkurw
6
Wkurw
Słodko Słodko
1
Słodko
Płacz Płacz
1
Płacz
nie lubię nie lubię
5
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
8
Uwielbiam
Straszne Straszne
5
Straszne
Thuglife Thuglife
7
Thuglife
Porażka Porażka
28
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek