5 rzeczy, które robią mężczyźni i doprowadzają tym kobiety do szału

Często powtarzasz swojej kobiecie, że zachowuje się jak wariatka. Może i masz rację, ale nawet przez chwilę nie przejdzie Ci przez myśl, że zazwyczaj to Ty jesteś powodem, dla którego Twoja partnerka wyrywa sobie włosy z głowy, krzyczy jak opętana, albo zrezygnowana patrzy w ścianę obłąkanym wzrokiem. Tak, to Ty doprowadzasz swoją dziewczynę do takiego stanu. Ty i Twoje nawyki.


 1. 1 Tak kochanie, słucham cię


  Ok, może Twoja kobieta rzeczywiście czasami za dużo mówi, ale to nie znaczy, że masz prawo wyłączać się po jej drugim zdaniu. Masz do perfekcji wypracowaną odpowiednią minę wyrażającą zainteresowanie i rytmicznie przytakujesz. Tylko że myślami jesteś zupełnie gdzie indziej. Jakie są tego efekty? W piątkowy wieczór zaplanowałeś już sobie piwo z kumplami, a w domu czekają dwa bilety na balet i Twoja wystrojona ukochana. No i zaczynają się pretensje. Jak mogła Cię nie uprzedzić? Czemu tego z Tobą nie skonsultowała? Zdziwiona dziewczyna przypomina, że przecież już parę dni wcześniej ustaliliście, że pójdziecie na „Jezioro Łabędzie”. W dodatku powiedziałeś, że uwielbiasz balet. Jednak Ty pozostajesz obrażony już do końca dnia.
 2. 2 Terytorium samca alfa


  Ty możesz wodzić wzrokiem za każdą ładną dziewczyną, a jeśli Twoja ukochana zwróci Ci uwagę, że jest jej z tego powodu przykro, irytujesz się i mówisz „nie przesadzaj”. Według Ciebie to znaczy, że jesteś prawdziwym mężczyzną. To Twój naturalny instynkt zdobywcy. Kobieta, zamiast się obrażać, powinna być zadowolona, że jesteś zdrowy i że chociaż podobają Ci się inne laski, to jednak wybrałeś ją. Ale niech no tylko ona uśmiechnie się do jakiegoś faceta, porozmawia z nim, albo nie daj Boże niech nawiążą jakiś kontakt cielesny. W najlepszym wypadku zrobisz awanturę tylko swojej dziewczynie. Jeśli masz akurat gorszy dzień, oberwie się też jej znajomemu. Później jesteś z siebie bardzo zadowolony. No, chyba że okaże się, że pobiłeś jej kuzyna-geja. Właściwie to nawet wtedy jesteś z siebie zadowolony – w końcu zachowałeś się jak prawdziwy facet.
 3. 3 Kobieto, przynieś piwo


  Gdy spędzacie czas tylko we dwoje, jesteś jej misiaczkiem, a ona Twoją myszką, słodkim prosiaczkiem, żabką, robaczkiem i jeszcze paroma innymi zwierzątkami. Co chwila dajesz jej buziaki, przytulasz ją i przekomarzacie się, kto kocha bardziej. Kupujesz jej drobne prezenty, robisz niespodzianki, przygotowujesz kolację i pomagasz napisać pracę na uczelnię. Po prostu facet „do rany przyłóż”. Ale niech no tylko na horyzoncie pojawią się Twoi kumple. Nagle z kochanego misia zamieniasz się we władczego pana wydającego rozkazy. Pokażesz teraz chłopakom, jak wychowałeś sobie dziewczynę. Niech przypadkiem nie pomyślą, że dałeś się babie schować pod pantofel. Później znów zostajecie sami i nie rozumiesz dlaczego Twój koteczek znowu ma focha.
 4. 4 Uzewnętrznianie się


  Nie, nie chodzi o zwierzanie się kobiecie ze swoich problemów i rozmawianie o uczuciach. Kobiety bardzo by sobie tego życzyły. Niestety tutaj mamy na myśli: bekanie, puszczanie bąków, plucie, smarkanie… Kiedy zaczynaliście się spotykać, miałeś nienaganne maniery. Zachowywałeś się jak książę z bajki, aby zdobyć ukochaną. Teraz już ją masz. Jest Twoja, nie musisz się więcej starać. Jej obecność w niczym Ci nie przeszkadza, właściwie to czujesz się przy niej jakbyś był sam. Nie rozumiesz, dlaczego ją to złości. Przecież każda kobieta ceni sobie intymność w związku. Może powinieneś jednak dopytać ją o co chodzi z tą intymnością?
 5. 5 Jeszcze jeden na rozchodne


  I co z tego, że już ledwo stoisz na nogach, język Ci się plącze i zaczynasz widzieć podwójnie. Twoi kumple jeszcze piją, więc Ty też jeszcze możesz. Nawet musisz. Twoja dziewczyna delikatnie daje Ci do zrozumienia, że w tym stanie wlewanie w siebie większej ilości alkoholu jest bez sensu. Im dyskretniejsza stara się przy tym być, tym większy robi Ci obciach przy chłopakach. Przynajmniej tak Ci się wydaje. Teraz musisz wypić jeszcze dużo więcej, żeby sobie nie pomyśleli, że masz głowę słabszą od nich. To już nie jest zabawa, to jest misja. Udowodnisz wszystkim, że potrafisz wypić najwięcej z całego towarzystwa. Oj, to się chyba jednak nie uda. W końcu masz dosyć, idziecie do domu. No, ale jeszcze jednego rozchodniaczka wypijesz, trzeba zachować twarz. Żeby nie było, że już nie możesz.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
2
Lol
Że co? Że co?
3
Że co?
WTF WTF
7
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
13
Japier
Wkurw Wkurw
2
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
1
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
2
Straszne
Thuglife Thuglife
1
Thuglife
Porażka Porażka
3
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek