5 powodów, dla których mężczyźni nie wytrzymują w stałym związku


 1. 1 #


  Wielu mężczyzn otwarcie przyznaje, że nie chce, bądź nie potrafi się ustabilizować. Gdy ich związki zaczynają być poważne i wydaje się, że wszystko jest na dobrej drodze, nagle zaczynają zdradzać. Oto najczęstsze przyczyny takich sytuacji.
 2. 2 Zazdrość


  Zakochany mężczyzna jest pewien, że wszyscy inni faceci czyhają na jego kobietę. Jeśli wokół niej kręcą się – jego zdaniem – amatorzy, przestaje czuć się pewnie. Zaczyna być podejrzliwy. Wątpliwości co do wierności jego partnerki wystarczają na usprawiedliwienie ewentualnego skoku w bok.
 3. 3 Osaczenie


  Jeśli partnerka pragnie spędzać każdą wolną chwilę z mężczyzną, nie pozostawiając mu przestrzeni dla samego siebie, poczuje się on osaczony. Zwłaszcza, jeśli kumple zaczną nazywać go pantoflarzem. Poprzez zdradę udowadnia im i samemu sobie, że nie jest uzależniony od swojej kobiety.
 4. 4 Pożądanie

  12.gif
  To, że jesteśmy w związku nie oznacza, że już nikt inny poza naszym partnerem nas nie pociąga. Problem w tym, że niektórzy mężczyźni po prostu nie potrafią oprzeć się żądzom ciała.
 5. 5 Przygoda


  Jeśli związek przestaje być ekscytujący, mężczyzna zaczyna szukać emocji gdzie indziej. Często u boku kochanki.
 6. 6 Zmęczenie

  13.gif
  Nie chodzi o zmęczenie fizyczne. Kiedy w związku się nie układa, a jedyne co robi kobieta, to wymaganie, zrzędzenie, okazywanie rozczarowania, kłótnie, płacz, facet ma po prostu dosyć. A jeśli dodatkowo w jego pobliżu znajdzie się dziewczyna, która w przeciwieństwie do jego partnerki jest ciągle wesoła, uśmiechnięta i wyluzowana, przylgnie do niej jak magnes.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek