5 cech, które sprawiają, że kobieta w oczach mężczyzny jest ideałem

Pamiętajcie, że mówimy tutaj o IDEALE. To, że nie masz tych wszystkich cech, nie znaczy, że nie znajdziesz ukochanego mężczyzny!


 1. 1 Jest czuła i ma dobre serce


  To właściwie najważniejsza cechy, których mężczyzna szuka w kobiecie. Pragnie mieć w niej oparcie, doświadczać od niej czułości, akceptacji, miłości, ciepła.
 2. 2 Jest radosna

  2.gif
  Kolejna jedna z najważniejszych cech ideału. Przy swojej ukochanej mężczyzna chce zapomnieć i wszystkich swoich problemach i nieszczęściach, jakie dzieją się wokół niego.
 3. 3 Jest zadbana

  3.gif
  Tyle wystarczy! Kobieta powinna być czysta, pachnąca, zadbana... Naprawdę, wcale nie musi być perfekcyjnie piękna,żeby... być perfekcyjnie piękna. Mężczyzna jest wzrokowcem, to prawda, ale prawdą jest również, że kiedy pokocha kobietę, wszystkie jej niedoskonałości znikają, i nawet z nadprogramowymi kilogramami i trądzikiem staje się ona jego prywatnym ideałem. Każdy prawdziwy facet to potwierdzi.
 4. 4 Jest inteligentna


  Pod tym pojęciem kryje się bardzo wiele. To wcale nie jest tak, że idealna kobieta powinna być szalenie bystra, znać 7 języków, być geniuszem matematycznym... Chodzi bardziej o inteligencję życiową i emocjonalną. O to, żeby być ogarniętą, odpowiedzialną, samodzielną. Odróżniać prawdziwe problemy od głupot. Nie kłócić się o bzdury, nie robić dramatów z niczego.
 5. 5 Jest interesująca

  5.gif

  Idealna kobieta to taka, która ma swoją pasję, hobby, coś, na punkcie czego szaleje. Nieważne, czy jest to super interesująca dla jej mężczyzny motoryzacja, czy pilates i manicure, albo jeszcze coś innego, na przykład zbieranie znaczków. Jeśli opowiadając o swojej pasji kobieta ma wypieki na policzkach i ten niesamowity błysk w oku, facet będzie nią zafascynowany tak, jak ona swoimi klaserami.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
8
Lol
Że co? Że co?
4
Że co?
WTF WTF
3
WTF
Cholera Cholera
5
Cholera
Japier Japier
4
Japier
Wkurw Wkurw
3
Wkurw
Słodko Słodko
26
Słodko
Płacz Płacz
1
Płacz
nie lubię nie lubię
3
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
15
Uwielbiam
Straszne Straszne
3
Straszne
Thuglife Thuglife
5
Thuglife
Porażka Porażka
11
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek