4 typy pięści, które mówią o ludziach więcej, niż im się wydaje

Zaciśnij pięść! Nie zastanawiaj się jak, po prostu to zrób!


 1. Jak wygląda twoja zaciśnięta pięść?

  1. Kciuk na wierzchu
  2. Kciuk w środku
  3. Kciuk pod spodem
  4. Zadarty kciuk

4 typy pięści, które mówią o ludziach więcej, niż im się wydaje

Dodany
 1. Wynik quizu

  Kciuk na wierzchu

  Jesteś osobą bardzo dynamiczną, masz mnóstwo energii. Wciąż szukasz nowych doznań, w życiu kierujesz się żądzą wiedzy i przygód. Siedzenie godzinami przed telewizorem z paczką chipsów i piwkiem nie jest dla ciebie. Chcesz czuć, że żyjesz! Jesteś altruistą w każdym calu, chętnie pomagasz innym, potrafisz wysłuchać i postawić się na miejscu rozmówcy. Zdecydowanie bardziej cenisz czyny niż słowa, dlatego wszyscy cenią sobie twoją przyjaźń. Inspirujesz i pozytywnie nastrajasz otoczenie. Nadajesz się zatem na wspaniałego, wyrozumiałego, przez wszystkich szanowanego lidera.
  Podziel się swoim wynikiem
 2. Wynik quizu

  Kciuk w środku

  Jesteś typem "bystrzaka", świetny z ciebie obserwator, ale nawiązywanie nowych znajomości nie jest twoją dobrą stroną. W życiu bardziej kierujesz się rozumem, niż uczuciami. Denerwuje cię, jeżeli ktoś postępuje nielogicznie. Otoczenie może postrzegać cię jako osobę zamkniętą w sobie, a nawet niemiłą, ale gdy ktoś już cię bliżej pozna, staje się twoim fanem. Masz dar dostrzegania sedna problemów i rozwiązywania ich. Przyjaciele cenią sobie twoje opinie i rady. Nie owijasz w bawełnę i zawsze stawiasz na szczerość. Czasami zbyt wiele wymagasz od siebie i od innych, co bywa źródłem ogólnej frustracji.
  Podziel się swoim wynikiem
 3. Wynik quizu

  Kciuk pod spodem

  Twoje motto brzmi: "niech każdy zajmuje się swoim ogródkiem". Nie pociągają cię plotki, nie wnikasz i nie interesujesz się życiem innych, chyba że sami proszą cię o wsparcie czy radę. Wtedy przyjaciele mogą na ciebie liczyć. Jesteś osobą praktyczną, inteligentną i pracowitą. Twardo stoisz na ziemi i znasz się na tym, co robisz, dlatego masz szansę osiągać w życiu ogromne sukcesy. Boisz się jednak porażek tak bardzo, że czasami powstrzymuje cię to przed ryzykiem. Wizja tego, że możesz zawieść, nieustannie podkopuje twoją pewność siebie. Ludzie cenią w tobie szczerość i bezproblemowość. Nie lubisz owijania w bawełnę, dramatów i wyolbrzymiania. Dodatkowo cechuje cię świetne, niewymuszone poczucie humoru, które sprawia, że znajomi uwielbiają twoje towarzystwo.
  Podziel się swoim wynikiem
 4. Wynik quizu

  Zadarty kciuk

  Ludzie cię uwielbiają, bo jesteś osobą szczerze skromną, mimo wielu talentów. Twoja wszechstronność wprawia w zdumienie. Jesteś bardzo kreatywny i bystry, aż kipisz pomysłami. Uwielbiasz odkrywać świat i chcesz na niego wpływać, mieć znaczenie. Masz wszelkie predyspozycje, aby ulepszać swoje otoczenie. Trudnością jest fakt, że chciałbyś robić tak wiele rzeczy na raz, rozdrabniasz się i ciężko poświęcić ci się czemuś całkowicie. Wszyscy uważają cię za chodzącą encyklopedię i chętnie z tobą rozmawiają. Wydajesz się bardzo otwartą osobą, w rzeczywistości jednak uważnie dobierasz sobie przyjaciół i uważasz na to co i komu mówisz.
  Podziel się swoim wynikiem

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
30
Lol
Że co? Że co?
15
Że co?
WTF WTF
17
WTF
Cholera Cholera
8
Cholera
Japier Japier
10
Japier
Wkurw Wkurw
4
Wkurw
Słodko Słodko
20
Słodko
Płacz Płacz
3
Płacz
nie lubię nie lubię
9
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
31
Uwielbiam
Straszne Straszne
6
Straszne
Thuglife Thuglife
41
Thuglife
Porażka Porażka
30
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek