28-letni Niemiec z nadwagą, który wstąpił do ISIS, został ich seksualnym niewolnikiem

28-latek, który ostatnio zbiegł z powrotem do ojczyzny z regionów Syrii, po wstąpieniu do sił Państwa Islamskiego, został ich seksualnym niewolnikiem.


Młody mężczyzna przeszedł na islam w 2014 roku i szybko się zradykalizował. Liczył, że w Syrii będzie walczył ze zgniłą kulturą Zachodu. Uważał, że Unia Europejska to najgorsze zło, a pozwolenie na małżeństwa homoseksualne jest symbolem ostatecznego zepsucia cywilizacji, która musi upaść i zwolnić miejsce jedynie słusznej religii. To, co stało się potem, "nie śniło mu się w najgorszych snach".

- Chociaż w tamtych regionach homoseksualizm jest karany śmiercią, to seks z niemieckim niewolnikiem chyba pod to nie podpadał. Przynajmniej nie dla tego oddziału, który mnie przetrzymywał - opowiada w rozmowie z niemieckimi mediami. - Pojechałem tam walczyć, ale ci ludzie mieli dla mnie inne plany.

Hans Zimmer został "mile powitany", ale szybko został uznany za wroga. Został oskarżony o szpiegostwo, skuto go łańcuchem i przebrano w kobiece ciuchy. Prawdopodobnie w tym czasie kilkakrotnie  przechodził z rąk do rąk, z jednej do drugiej grupy bojowników. Tam, gdzie ostatecznie trafił, regularnie go gwałcono. Był także odurzany, najprawdopodobniej przy użyciu popularnego w tamtych regionach wywaru z maku. Kazano mu jeść, nawet gdy nie był już głodny.

- Jeden z żołnierzy powiedział mi, że to dlatego, żebym miał większe piersi - mówi. Inny miał go zapewniać, że Bóg wynagrodzi jego poświęcenie, a oddając się bojownikom, "bardziej się przyda niż na pierwszej linii frontu walki o islamskie państwo". - Najgorzej było, gdy świętowali zwycięstwo. Jednego dnia musiałem ssać genitalia około 40 islamskich bojowników - wspomina traumatyczne przeżycia.

Hans przestrzega przed próbami naśladowania go, chociaż wiadomo, że co roku od kilku do kilkunastu wychowanych w kulturze zachodu chrześcijan konwertuje się na islam i zasila szeregi radykalnych organizacji terrorystycznych. W Polsce w 2015 roku głośna była sprawa Jacka S., któremu udowodniono udział w ataku na rafinerię w Iraku.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
6
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
1
Cholera
Japier Japier
1
Japier
Wkurw Wkurw
2
Wkurw
Słodko Słodko
1
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
2
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
1
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek