18 wstydliwych tajemnic, które kobiety skrywają przed swoimi mężczyznami


 1. 1 Wstydliwe sekreciki


  Kobieta - czy to wolna, czy zajęta, czy nawet po ślubie - każda ma swoje sekrety. Każda lubi też o czymś pomarzyć, pofantazjować, a czasem nawet poświntuszyć. Nie wszystkie jednak otwarcie rozmawiają o tym ze swoimi partnerami. Kobiety często boją się, że zostanie to źle odebrane, a one same wyjdą na idiotki. Dlatego trzymają to dla siebie, mają swoje małe sekreciki, których żaden mężczyzna nie powinien znać.
 2. 2 Kobiety flirt mają we krwi


  Płeć piękna uwielbia być adorowana i uwielbia flirt. To taka niewinna prawie-zdrada, ale wciąż jeszcze nie przekracza się wtedy granicy. Kobiety to lubią - nawet te zajęte. Zawsze później mogą się przecież wybronić, że po prostu starały się być dla kogoś miłe.
 3. 3 Ślub jak z bajki


  Każda kobieta marzy o bajkowym ślubie. Ma być biała suknia, wielki tort, śliczny kościół, wesele z pompą i biała karoca. Oczywiście niektóre się do tego nie przyznają, jednak wszystkie marzą.
 4. 4 Zasmakowanie egzotyki


  Każda kobieta marzy również o tym, aby rozsmakować się w egzotyce. I nie mówimy tutaj o wymyślnych daniach z dalekiego wschodu, lecz o seksownych mężczyznach z gorącej Hiszpanii czy skąpanych w słońcu Włoch. Obcokrajowcy to coś, czego każda dama chce spróbować.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek