14 świetnych makijażowych trików dla dziewczyn, które noszą okulary

Oto najlepsze porady z sieci dla dziewczyn w okularach, zgromadzone w jednym miejscu! Dzięki tym trikom, okulary staną się tylko i wyłącznie atutem dopełniającym całości.


 1. 1 Jaskrawe, mocne kolory zarezerwuj dla swoich ust


  Jedną z najczęstszych porad dla pań w okularach jest mocniejsze zaznaczenie ust. Soczysty róż, jaskrawa czerwień, a może odważna śliwka? Nie bój się zaszaleć!
 2. 2 Nieco więcej maskary


  Oczywiście nie namawiamy do przesady. Nikt nie lubi rzęs, które wyglądają jak owadzie nóżki… Jednak nie bój się mocno wytuszowanych rzęs. Podkreślą twoje oczy, nawet zza oprawek okularów.
 3. 3 Eyeliner żelowy


  Efekt uzyskiwany za pomocą eyelinera żelowego jest intensywniejszy, kreska jest bardziej zdefiniowana od tej wykonanej kredką do oczu.
 4. 4 Im cieńsze oprawki tym cieńsza kreska


  Niewiele kobiet o tym wie, ale kreska na oczach powinna naśladować oprawy okularów. Delikatne obramowanie szkiełek świetnie idzie w parze z cienką kreską. Dzięki temu unikniesz nienaturalnego, ciężkiego efektu.
 5. 5 Im grubsze oprawki tym grubsza kreska


  Natomiast grube oprawki wyglądają dobrze z mocniej podkreślonym kształtem oka – w tym wypadku cienka kreseczka zginęłaby przy mocno zaznaczonych oprawkach.
 6. 6 Policzki


  Dziewczyny w okularach często wahają się przed użyciem różu. Wydaje im się, że taki pełny makijaż w połączeniu z oprawkami stworzy przesadny efekt na twarzy. Jeśli nałożysz na policzki tylko odrobinę, nic takiego się nie stanie, zamiast tego twoja buzia nabierze młodzieńczego, delikatnego koloru i blasku.
 7. 7 Odrobina połysku na dolnej powiece


  Troszkę jasnego, błyszczącego cienia wzdłuż dolnej powieki jest świetnym sposobem, aby nadać spojrzeniu zza szkiełek wciągającej głębi.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek