12 najbardziej zdumiewających seks-rekordów świata

Niektórzy uważają, że seks jest sportem. Raczej nigdy nie stanie się on dziedziną olimpijską, co nie zmienia faktu, że seksualne rekordy wzbudzają często silne emocje. Może niekoniecznie są to uczucia radości czy dumy z zawodników, za to ich wyczyny na pewno sprawiają, że otwieramy oczy szeroko ze zdumienia. Oto najbardziej spektakularne seks-rekordy świata.


 1. 1 Największy penis


  Tytułem posiadacza największego udokumentowanego penisa na świecie szczyci się Amerykanin Jonah Falcon. Jego penis ma 24 cm w stanie spoczynku i ponad 34 cm w stanie wzwodu. Mimo takich predyspozycji i licznych ofert, Jonah nigdy nie chciał zagrać w filmie pornograficznym. Można go jednak zobaczyć w filmie dokumentalnym pod niezbyt zaskakującym tytułem „Największy penis świata”, zrealizowanym w 2006 roku. Grywał także role drugoplanowe w popularnych produkcjach, np. w „Pięknym Umyśle”.
 2. 2 Największe piersi


  Duży biust jest marzeniem niejednej kobiety i fascynacją większości mężczyzn. Czy jednak piersi ważące po 20 kg każda, nadal wzbudzają zachwyt? Może nie u wszystkich, ale na pewno u posiadaczki tak pokaźnego biustu, Normy Stitz. W końcu to swoim okrągłościom przez duże ‚O’, kobieta zawdzięcza sławę w Internecie. Jej strona www z bogatą galerią zdjęć cieszy się ogromną popularnością. Należy dodać, że podwójnie zdumiewające skarby Normy są w 100% naturalne.
 3. 3 Największa wagina


  Żyjąca w XIX wieku Szkotka Anna Swan pobiła kilka rekordów. Razem z mężem, kapitanem Martinem Bates’em, ustanowili niepobity dotąd rekord najwyższej pary małżeńskiej na świecie. W 1879 roku Anna urodziła największe w historii dziecko. Niemowlak ważył prawie 12 kg i mierzył 87 cm. Niestety nie przeżył porodu. Na podstawie wielkości jego głowy oszacowano rozmiar waginy Anny na 48 cm. w obwodzie i 15 cm średnicy przy maksymalnym rozszerzeniu.
 4. 4 Najsilniejsza wagina


  Trening czynie mistrzem. Tatiana Kozhevnikova w pocie czoła ćwiczyła swoje mięśnie Kegla przez 15 lat. Wysiłek się opłacił – drobna Rosjanka widnieje w Księdze Rekordów Guinnessa jako posiadaczka najsilniejszej waginy na świecie. Kobieta podnosi 14 kg zaciskając mięśnie pochwy. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w wypadku Tatiany nie można mówić o „słabej płci”…
 5. 5 Najdłuższa masturbacja


  Masanobu Sato, podczas Światowego Masturbatonu w San Francisco w 2009 roku, masturbował się przez 9 godzin i 58 minut. Japończyk pomagał sobie ogromną ilością lubrykantów. Swój sukces zawdzięcza nie tylko wrodzonemu talentowi, ale także wytrwałej „pracy”. Mężczyzna każdy dzień zaczyna 2-godzinnym treningiem. Wspiera go dziewczyna, która pilnuje aby Masanobu był systematyczny i nie wyszedł z wprawy.
 6. 6 Największa orgia


  Rekord pobito oczywiście w Japonii. 250 mężczyzn i 250 kobiet kochało się w wielkim hangarze. Właściwie nie do końca było to orgią, ponieważ seks uprawiano tylko w parach, które razem przybyły aby wziąć udział w przedsięwzięciu. Oczywiście „happening” został sfilmowany i całość można zakupić na DVD.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek