11 faktów o mężczyznach, które powinna znać każda kobieta

Niektóre z pewnością będą dla was zaskakujące.


 1. 1 Mężczyźni mówią „kocham cię” poprzez gesty


  Kobiety chętnie wyrażają uczucia słowami, podczas gdy mężczyźni wolą okazywać miłość drobnymi gestami. Nie warto mieć do faceta pretensji o brak wielkich deklaracji miłosnych, jeśli mówi on „kocham cię” każdym spojrzeniem, dba o ciebie i stara się, abyś była szczęśliwa.
 2. 2 Mężczyźni traktują poważnie swoje związki


  Mężczyźni faktycznie często odciągają poważne decyzje, np. o małżeństwie, jednak nie znaczy to, że nie myślą poważnie o swoich związkach. Wręcz przeciwnie – mężczyzna che mieć 100% pewności, że jego wybranka jest tą jedną jedyną i że będzie z nim szczęśliwa. Przeprowadzono ankietę, która wykazała, że 90% żonatych mężczyzn poprosiłoby swoją partnerkę o rękę ponownie. To wspaniałe, prawda?
 3. 3 Mężczyźni potrafią być świetnymi słuchaczami


  Owszem, panowie często przewracają oczami słuchając o "babskich problemach", albo przytakują gapiąc się w telewizor. Jeśli jednak mówisz o czymś naprawdę ważnym, mężczyzna wysłucha cię do końca, przemyśli sprawę i udzieli konstruktywnej rady.
 4. 4 Mężczyźni inaczej nawiązują relację niż kobiety


  Kobiety czują bliskość z mężczyzną przede wszystkim w czasie szczerych rozmów i wyznań deklarujących uczucia. Dla mężczyzn natomiast relacja tworzy się szczególnie podczas robienia razem różnych rzeczy. Wspólne gotowanie, wycieczki rowerowe, uprawianie seksu, itp. sprawiają, że panowie odczuwają bliską więź z partnerką.
 5. 5 Mężczyźni potrzebują czasu dla siebie


  Nie warto gniewać się na partnera, jeśli planuje on wyjście na siłownię w pojedynkę, wieczór przy konsoli czy piwo z kumplami. Każdy człowiek potrzebuje trochę przestrzeni dla siebie. Dla mężczyzny sfera jego prywatności jest szczególnie ważna.
 6. 6 Mężczyźni często w związku są tacy, jak ich ojcowie


  Oczywiście nie jest to reguła – czasami panowie nie tylko nie przypominają swoich ojców, a wręcz są skrajnie od nich różni. Częściej jednak zdarza się, że mężczyzna powiela wzorzec swojego taty. Jeśli chcesz więc zobaczyć, jak twój partner będzie traktował cię w przyszłości, przyjrzyj się relacjom jego rodziców.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
1
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
1
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek