11 cech u kobiet, którym mężczyźni po prostu nie mogą się oprzeć

Czasem bywa tak, że przeciętnie ładna dziewczyna skupia wokół siebie uwagę wszystkich mężczyzn, podczas gdy ślicznotka musi o nią walczyć. Z czego to wynika? Wygląd to nie wszystko. To, czemu faceci nie mogą się oprzeć, to osobowość kobiety. A konkretnie kilka cech, które czynią z niej boginię:


 1. 1 Pewność siebie


  Przeciętna dziewczyna, która akceptuje swój wygląd, jest dla mężczyzn o wiele atrakcyjniejsza niż piękność, która jest skrępowana i wycofana za każdym razem, kiedy na jej ślicznym nosku pojawi się krostka.
 2. 2 Kobiecość


  Nie chodzi o to, że kobieta ma zachowywać się jak nimfa, ale przeklinanie, plucie i bekanie zwyczajnie odbiera paniom cały urok.
 3. 3 Dobroć


  Może brzmi trochę oklepanie, ale prawda jest taka, że dla wielu mężczyzn synonimem kobiecości jest dobro, ciepło, uprzejmość, współczucie. To cechy, które przypisuje się matkom i których każdy mężczyzna szuka u partnerki
 4. 4 Niezależność


  Mężczyźni lubią, kiedy kobiety sprawiają wrażenie bezbronnych i pozwalają sobie zapewniać pomoc i bezpieczeństwo. Nie przeszkadza im to uwielbiać, kiedy panie dobrze wiedzą czego chcą, stanowczo dążą do celu i potrafią same o siebie zadbać (wciąż jednak pozwalając, aby robił to również ich partner;))
 5. 5 Żywiołowość


  Postrzelone krejzolki często mają problem ze znalezieniem faceta, podobnie jak nudne i wiecznie zmęczone mimozy. Mężczyźni uwielbiają kobiety, które po prostu potrafią cieszyć się małymi rzeczami, są żądne przygód, umieją czerpać radość z życia tu i teraz.
 6. 6 Talent


  Zacznijmy od tego, że każdy, absolutnie każdy ma jakiś talent. Czasami są to umiejętności mniej oczywiste niż zdolności muzyczne, plastyczne czy językowe i potrzeba trochę czasu, aby je odnaleźć. Mężczyźni uwielbiają kobiety, które wiedzą w czym są dobre, pasjonują się tym i rozwijają się w tej dziedzinie.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek