10 zachwycających rezydencji gwiazd, w których wszyscy chcielibyśmy mieszkać

Chociaż na wakacje...


1. Posiadłość Rihanny

Dom Rihanny znajduje się w Bevery Hills. Patrząc na nią z daleka, ma się wrażenie, że to oaza na pustyni. Lazurowa woda w basenie i leżaki wokół niego sprawiają, że posiadłość ma atmosferę wakacyjnego kurortu.

2. Druga posiadłość Rihanny

Piosenkarka ma też oczywiście posiadłość na swoim rodzinnym Barbadosie. Ten dom zachwyca jeszcze bardziej, niż poprzedni.

3.Posiadłość Lady Gagi

Posiadłość Lady Gagi leży w Miami tuż nad oceanem. Z zewnątrz zupełnie nie kojarzy się z wizerunkiem wokalistki, która lubi szokować. Nie dajcie się jednak zmylić. W środku to istne centrum rozrywki, z kinem, kręgielnią i wieloma innymi atrakcjami.

4. Posiadłość Julii Roberts

Julia Roberts nie mogła się zdecydować, którą z leżących obok siebie posiadłości na Hawajach wybrać, więc ostatecznie kupiła obie i połączyła w jedną, wielką willę z widokiem na ocean i dodatkową atrakcją w postaci kortu tenisowego. Aktorka jest znana ze swoich ekologicznych ideałów i realizuje je w swoim domu.

5. Posiadłość Johna Travolty

John Travolta jest wielkim fanem lotnictwa i uwielbia podziwiać okolicę z lotu ptaka. Nie powinno więc dziwić, że jego posiadłość na Florydzie jest tak zaaranżowana, aby mógł spokojnie parkować na jej terenie swoim samolotem.

6. Posiadłość Nicolasa Cage'a

Nicolas Cage interesuje się architekturą i uwielbia antyki, co można dostrzec na pierwszy rzut oka w jego niesamowitym domu w Los Angeles.

7. Posiadłość Mela Gibsona

Posiadłość Mela Gibsona w Greenwich w Connecticut wygląda jak żywcem przeniesiona ze średniowiecza. Aktor i reżyser interesuje się historią, co znalazło odzwierciedlenie w jego domu.

8. Posiadłość Beyoncé i Jay -Z

W posiadłości w Nowym Orleanie należącej do najsłynniejszej pary w świecie muzyki wszystko wygląda całkiem zwyczajnie. Wielki, elegancki dom, urządzony ze smakiem i wyraźną sympatią do dużych, przestrzennych pomieszczeń. Wszystko wygląda całkiem zwyczajnie... dopóki nie dowiesz się ile kosztował np. mały podręczny wieszak na torebkę...

9. Posiadłość Gary'ego Oldmana

Posiadłość jednego z najlepszego aktora wszech czasów z zewnątrz wygląda, jak jeden wielki ogród, z kolei w środku jest urządzony z wielką elegancją i smakiem w raczej klasycznym stylu, z elementami barokowymi.

10. Posiadłość Naomi Campbell

Niezwykła posiadłość modelki nazywana jest "Okiem konia" i znajduje się na Wyspie Kleopatry w Turcji. Jest to dom w 100% ekologiczny z wykorzystaniem wszystkich możliwych technik oszczędzających energię.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
1
Lol
Że co? Że co?
3
Że co?
WTF WTF
2
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
28
Japier
Wkurw Wkurw
4
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
1
Płacz
nie lubię nie lubię
3
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
1
Straszne
Thuglife Thuglife
2
Thuglife
Porażka Porażka
2
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek