10 sprawdzonych trików na przepiękny zapach z miejsc intymnych


 1. 1 Ocet jabłkowy


  Ocet jabłkowy ma właściwości antybakteryjne, które można wykorzystać w walce z nieprzyjemnym zapachem waginy na 2 sposoby: Picie octu jabłkowego: Wypijaj dziennie szklankę wody z 1-2 łyżeczkami octu jabłkowego. Kąpiel z octem jabłkowym: Do ciepłej kąpieli dodaj 2 szklanki octu jabłkowego i zanurz się w niej na 20 minut. Dla uzyskania szybkich efektów, kąpiel powtarzaj kilka razy w tygodniu.
 2. 2 Soda oczyszczona


  Soda pomoże przywrócić odpowiedni poziom pH, zapobiegać infekcjom drożdżowym pochwy i pozbyć się nieprzyjemnego zapachu. Wsyp pół szklanki sody oczyszczonej do kąpieli i mocz w niej narządy płciowe przez ok 20 minut. Następnie dokładnie wysusz je czystym ręcznikiem.
 3. 3 Jogurt


  Kolejnym produktem, który pomaga zrównoważyć poziom pH jest jogurt. Bogaty w odpowiednie bakterie, np. Lactobacillus acidophilus oraz Bifidobacterium Infantis pomaga zwalczyć jedną z najczęstszych przyczyn nieprzyjemnego zapachu waginy- candidę. Najlepiej jeść 2 szklanki odpowiedniego jogurtu (bez dodatku cukru) dziennie. Możesz też spróbować nieco odważniejszej metody: namocz tampon w jogurcie naturalnym, a następnie włóż go do pochwy na kilka godzin. Nie zapomnij jej dokładnie wypłukać po usunięciu tamponu.
 4. 4 Biały ocet winny


  Biały ocet również doskonale neutralizuje nieprzyjemny zapach. Wystarczy wymieszać pół szklanki białego octu i soli w ciepłej kąpieli, a następnie zanurzyć się w niej na kilka minut. Taką kurację powtarzaj kilka razy w tygodniu.
 5. 5 Olejek z drzewa herbacianego


  Olejek z drzewa herbacianego ma silne właściwości przeciwgrzybicze i antyseptyczne. Bez wątpienia pomoże ci pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z okolic intymnych. Dodaj 3 krople olejku do filiżanki wody. Tą miksturą codziennie przepłukuj miejsca intymne. Możesz też zanurzyć tampon w oliwie z oliwek, a następnie dodać troszkę olejku z drzewa herbacianego. Włóż taki tampon do pochwy na godzinę. Dla najlepszych efektów wykonuj te czynności kilka razy w tygodniu.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
2
Lol
Że co? Że co?
32
Że co?
WTF WTF
12
WTF
Cholera Cholera
2
Cholera
Japier Japier
6
Japier
Wkurw Wkurw
8
Wkurw
Słodko Słodko
3
Słodko
Płacz Płacz
1
Płacz
nie lubię nie lubię
6
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
6
Uwielbiam
Straszne Straszne
3
Straszne
Thuglife Thuglife
3
Thuglife
Porażka Porażka
12
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek