10 rzeczy, które mężczyzna chciałby usłyszeć od swojej dziewczyny

Kobiety uwielbiają komplementy dotyczące ich urody, inteligencji czy osobowości. Chociaż mężczyźni mogą sprawiać wrażenie, jakby było im wszystko jedno w tym względzie, w rzeczywistości ich ego potrzebuje dowartościowania równie mocno, jeśli nie mocniej. Co takiego chcieliby usłyszeć?


 1. 1 Co ja bym bez ciebie zrobiła?


  Mężczyźni uwielbiają myśleć, że są tak mądrzy i zaradni, że bez nich już dawno cały świat by runął. Przede wszystkim zaś chcą być ostoją dla swoich kobiet. Drogie panie, pamiętajcie jednak, żeby nie przesadzać ze swoją nieporadnością. To urocze i sprawia, że facet czuje się potrzebny, jednak jeśli będziecie robić z siebie totalne ofiary losu, które nie potrafią sobie poradzić z najprostszymi czynnościami i oczekują, że mężczyzna zrobi wszystko za nie – przesadzicie.
 2. 2 Obudziłeś we mnie prawdziwą kobietę


  Jeśli dasz mężczyźnie do zrozumienia, że przy nim czujesz się w pełni usatysfakcjonowaną z życia (również seksualnego) kobietą, nie tylko poczuje się z tego dumny, ale będzie starał się za wszelką cenę utrzymać cię w tym przekonaniu. Facet chce wiedzieć, że to dla niego kobieta dba o siebie, stroi się i jest kusząco zmysłowa.
 3. 3 Przy nikim innym nie czuję się tak bezpieczna


  Nie bez powodu panowie przepadają za kinem akcji. Każdy z nich chciałby (może nie bez przerwy, ale chociaż na chwilę) być Jamesem Bondem, który musi nie tylko dorwać złoczyńców i uratować świat, ale przede wszystkim ocalić bezbronną, delikatną kobietkę, na którą czyha całe zło – ciebie.
 4. 4 eśli mam mieć dziecko, to tylko z tobą


  Jeśli tworzycie zaawansowany już związek, mężczyzna będzie wniebowzięty słysząc od ciebie takie słowa. To znaczy, że obdarzasz go największym szacunkiem i zaufaniem, na jakie mężczyzna może sobie zapracować u kobiety.
 5. 5 Kocham twoje oczy/twarz/mięśnie/cokolwiek innego


  Kobiety bardzo chcą się podobać, a mężczyźni… wcale nie są pod tym względem inni. Pomyśl jak się czujesz, kiedy twój facet mówi ci, że jesteś piękna, że masz cudowny uśmiech, niesamowity kolor oczu, wspaniałe nogi, itd… Ty też sprawiaj mu przyjemność komplementami dotyczącymi jego wyglądu!

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek