10 pozycji z Kamasutry tylko dla par małżeńskich

Simon Rich i Farley Katz stworzyli „Kamasutrę Małżeńską” pokazując tę zabawną stronę długotrwałych związków. Czy na którymś ze zdjęć rozpoznajesz siebie i swojego partnera?


 1. 1 Pozycja ostentacyjna


  Instrukcja: kobieta ostentacyjnie sprząta przestrzeń wokół swojego męża (np. stara się odkurzać pod kanapą, na której on siedzi), aby dać mu do rozumienia, że on też mógłby ruszyć dupę i wziąć się do roboty.
 2. 2 Pozycja na zmywanie


  Idealny wybór dla par, które lubią pozycje alternatywne. Instrukcja: mężczyzna przejmuje inicjatywę i próbuje zapełnić zmywarkę. W kulminacyjnym momencie pojawia się kobieta i mówi mu, że wszystko robi źle.
 3. 3 Pozycja na bąka


  Pozycja zaawansowana, dla małżeństw z dłuższym stażem. Instrukcja: mężczyzna puszcza bąki w obecności partnerki i nawet nie przeprasza.
 4. 4 Pozycja porównawcza


  Instrukcja: kiedy para jest w gościach u innej pary, trzyma się za ręce i ukradkowo rzuca sobie pełne satysfakcji i wyższości porozumiewawcze spojrzenia, kiedy gospodarze kłócą się ze sobą o głupotę.
 5. 5 Pozycja 2+1


  Klasyczna pozycja dla par z dziećmi. Instrukcja: jesteście w trakcie gry wstępnej, kiedy nagle słyszycie płacz i szybkie kroki swojego malucha, który miał koszmar. Kładziecie go między wami i idziecie spać.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek