10 powszechnych fetyszy. Niemal każdy ma przynajmniej jeden z nich, ale się do tego nie przyznaje (lub o tym nie wie)

Wiele osób nie przyznaje się do posiadania fetyszy, ponieważ… nie mają o nich pojęcia. Dzisiaj fetysz często rozumiany jest jako coś, z czym człowiek jest obsesyjnie związany i bez czego nie jest w stanie osiągnąć seksualnego zaspokojenia. Tymczasem to wcale nie musi wiązać się z chorobliwą obsesją. Słowo fetysz wywodzi się on portugalskiego słowa fetico, które oznacza „czar”, „urok”. Jeśli przyjmiemy, że fetysz to po prostu coś, co nas szalenie podnieca i czemu nie potrafimy się oprzeć, to chyba możemy założyć, że każdy ma jakiś swój – mniej lub bardziej dziwaczny – fetysz, prawda? Oto lista tych najczęściej spotykanych:


 1. 1 Brzuch


  Umięśnione brzuchy coś w sobie mają, prawda? Zgadzają się z tym zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Chyba nie ma w tym nic dziwacznego?
 2. 2 Body piercing


  Ten fetysz jest szczególnie popularny wśród młodych ludzi. Chodzi o niemal każdy rodzaj kolczyków, te w pępku, w sutkach, w języku, w nosie, w brwiach i w penisie (!) cieszą się ogromnym powodzeniem.
 3. 3 Skóry, gumy, lateks


  Szczególnie panowie gustują w tego typu materiałach. Chociaż mężczyźni chętniej przyznają, że lubią kobiety delikatne i słodkie, wielu z nich po cichu fantazjuje o niegrzecznej dziewczynie skąpo ubranej w błyszczący, napięty kostium.
 4. 4 Dominacja i podległość


  Ten fetysz często idzie w parze ze wspomnianym powyżej (patrz punkt 3). Co ciekawe, w zdecydowanej większości to kobiety lubią dominować, a mężczyźni być podległymi. Dobrze, że się w tej kwestii zgadzamy!
 5. 5 Stopy lub/i dłonie


  To tak zwany fetysz książkowy, ponieważ najczęściej się o nim mówi. Występuje głównie u mężczyzn, ale zdarzają się też panie, które uwielbiają ssać, lizać i pieścić męskie palce, jakby były penisem.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
1
Cholera
Japier Japier
1
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek