10 oznak tego, że naprawdę się zakochaliście

Zakochanie się jest jedną z najbardziej ekscytujących, dających satysfakcję i przerażających rzeczy, jaka może cię spotkać na drodze życia. Oto 10 oznak, że to już jest to.


1. Najlepsza pora dnia

Spotkanie z nim/nią to najważniejsza chwila dnia. Jakkolwiek dobry byłby dzień, nic nie przebije waszego spotkania. Ma to swoje złe strony szczególnie, jeśli z jakiegoś powodu miłości towarzyszy rozłąka.

2. To będzie pierwsza osoba, o której pomyślisz

Twoja miłość będzie pierwszą osobą, o której pomyślisz, gdy się obudzisz i ostatnią, o której będziesz myśleć, gdy pójdziesz spać. I będzie to albo przyczyna twojego szczęścia, albo cierpienia. Jeśli stanie ci się coś pozytywnego, to będzie pierwsza osoba, której będziesz chciał(a) o tym powiedzieć. Jeśli coś złego, będziesz liczyć na wsparcie właśnie od niej. Miejmy nadzieję, że je otrzymasz!

3. Priorytetem będą jej potrzeby

Gdy się zakochasz, jej potrzeby staną się twoim priorytetem. Tak działa miłość, więc módl się, żebyś nie usłyszał(a) takich słów, jak bohater sztuki Aleksandra Fredry: „jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby”.

4. Zrobisz dla niej wszystko

Jeśli kogoś naprawdę kochasz, zrobisz wszystko, żeby tę osobę uszczęśliwić. Ślepa miłość nie zna granic, dlatego najlepiej, gdy jest odwzajemniona. Gdy nie jest, może spotkać cię zawód, ale nie martw się, wcześniej czy później spotyka on wszystkich zakochanych.

5. Nigdy nie będziesz mieć problemów, by publicznie wyrazić swoje uczucia

Osoba zakochana nie wstydzi się swoich uczuć, dlatego często jest zagrożeniem dla siebie i otoczenia.

6. Kochasz jej niedoskonałości

Możesz akceptować niedoskonałości swoich znajomych, ale nie będziesz przeżywać niezrozumiałej dla innych fascynacji nimi.

7. Myślisz długoterminowo

Gdy się w kimś zakochasz, trudno sobie wyobrazić przyszłości bez tej osoby. Nie będziesz myśleć o relacjach na krótką metę przynajmniej do czasu, gdy na horyzoncie nie pojawi się kolejna miłość.

8. Staniesz się lepszą osobą

Bycie zakochanym zmotywuje cię do pracy nad sobą. Będziesz chcieć być najlepszą wersją siebie dla osoby, którą kochasz. Dzięki Bogu, to działa w dwie strony. Im będziesz lepszą wersja siebie, tym też będziesz atrakcyjniejszy(a) dla innych.

9. Twoje uczucia będą bezwarunkowe

Taka jest miłość – bezinteresowna. Nie oczekuje zapłaty, więc módl się, żeby druga strona jej nie pobierała.

10. Ta osoba będzie twoim najlepszym przyjacielem

Jeśli twoje uczucie będzie odwzajemnione, ta osoba zostanie też twoim najlepszym przyjacielem. Nie bez powodu osoby zakochane najczęściej popełniają wspólne zbrodnie. Świetnie się rozumieją, mają jedność celów i czują, że razem mogą przejąć kontrolę nad światem, co zwykle nie jest prawdą.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
3
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
1
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
2
Wkurw
Słodko Słodko
8
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
5
Uwielbiam
Straszne Straszne
1
Straszne
Thuglife Thuglife
2
Thuglife
Porażka Porażka
2
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek