10+ najdziwniejszych profili z serwisów randkowych


  1. 1 #

  2. "Chcę z tobą się przespać. Ale nie mam na myśli seksu. Mam na myśli wspólne spanie. Pod moimi kocami, z moją ręką na twojej piersi i twoją obejmującą mnie. Bez gadania, tylko twoje ciche charczenie wydobywające się razem z krwią z twoich ust, gdy podrzynam ci gardło i poświęcam twoje życie w ofierze szatanowi".

  3. "Musisz poślubić kogoś, o kim masz pewność, że dalej będzie ci się chciało z nią pieprzyć na podłodze w suszarni i to bardzo szybko, bo dzieci na górze zaraz kończą oglądać 'Króla Lwa', a za 10 minut nuggetsy będą gotowe do wyjęcia z piekarnika".

  4. 4 #

  5. 6 #

  6. Po pierwsze, jeśli gdzieś idziemy, ty płacisz. Nie tylko za mnie, ale także za moją żonę, jeśli się pojawi. A musisz wiedzieć, że ona dużo pije. Nie gwarantuję potem seksu. Jeśli jestem zainteresowany, położę na stole majtki. Złóż je na trzy i schowaj do torebki. Zwróć wyprawne, a dojdzie do konsumpcji związku. Nie lubię kobiet, które nie są płytkie. Masz plusa, jeśli spryskasz się perfumami mojej matki i mieścisz się w jej ciuchy".

  7. 'Jestem tym typem gościa, którego można zaprowadzić do domu, żeby poznał twoją mamę. Pomyśli, że jestem uroczy i... trochę seksowny. Zakocha się we mnie... Ja do niej poczuję to samo. Pobierzemy się. Teraz jestem twoim tatą. Więc pytam: "młoda panno, czemu założyłaś konto na Tinderze? Jesteś uziemiona",

  8. 9 #

  9. "Jestem Becky. Mam 23 lata, pracuje jako pielęgniarka na wydziale chirurgii w szpitalu w hrabstwie Lincoln. Mam kochanego męża, z którym będę miała już 7. rocznicę we Wrześniu! Nie zmieniłabym ani jednej sekundy spędzonej z nim".

  10. "Jestem alkoholiczką i jestem łatwa. Szukam tylko seksu. Nic innego. I mam opryszczkę. Mam nadzieję, że to nie problem. Tak, jestem prawdziwa i tak, lekarz potwierdził tę diagnozę".

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
4
Lol
Że co? Że co?
5
Że co?
WTF WTF
3
WTF
Cholera Cholera
1
Cholera
Japier Japier
1
Japier
Wkurw Wkurw
1
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
1
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
1
Straszne
Thuglife Thuglife
1
Thuglife
Porażka Porażka
1
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek